Prancūzų kalbos mokytojas Benoit

benua

Apie save

Esu kilęs iš mažo miestelio Prancūzijos pietryčiuose, Pirėnų regione. Lietuvoje gyvenu ir dirbu jau trečius metus. Atvykau čia atlikti stažuotės ir nuo to laiko įsimylėjau Lietuvą.

Mėgstamiausias patiekalas – anties krūtinėlė su saldžiu arba sūriu padažu. Tai nuostabus patiekalas. Būtinai paragaukite.

Eifelio bokšte buvau tris kartus, tačiau Paryžius nėra mano mėgstamiausias miestas. Prancūzijoje yra daugybė nuostabių vietų, kurias verta aplankyti. Viena jų - Šiaurės Baskija, regionas įsikūręs kalnuotoje vietovėje šalia vandenyno. Tačiau kiekvienas regionas turi savito žavesio. Tai mane labiausiai ir žavi Prancūzijoje: kiekvienas regionas turi savitą dvasią ir istoriją.

Man labai patinka mokyti jus prancūzų kalbos. Tai man leidžia tarsi iš naujo atrasti savo gimtąją kalbą. Taip pat tai ir labai linksmas užsiėmimas, tikiuosi, jums smagu mūsų klausytis.

Mėgstu

Mėgstu keliauti, pažinti ir atrasti naujas vietas. Taip pat patinka sportuoti, ilgą laiką žaidžiau krepšinį. Taip pat mėgstu klausytis įvairios muzikos, tačiau labiausiai mėgstu leisti laiką su savo draugais.

Linkiu Prancuzu24 mokiniams

Nebijokite kalbėti ir daryti klaidų. Stenkitės kuo dažniau kalbėti prancūziškai – tai geriausias būdas išmokti kalbą. Taip pat žiūrėkite prancūziškus filmus su subtitrais: vienu metu mokysitės ir suprasti, ir rašyti naujus žodžius.

Citata

"Les voyages sont la partie frivole de la vie des gens sérieux, et la partie sérieuse des gens frivoles."